За досвідом в сусідню область

18 жовтня за участі начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитра Ігнатюка, голови сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу ,,Рахівська бринза” с. Луг Миколи Волощука та виконавчого директора кооперативу Василем Спащуком було здійснено робочу поїздку в Сторожинецький район Чернівецької області.
Мета поїздки вивчення досвіду роботи обслуговуючих кооперативів району, організації заготівлі та переробки молока.

Делегація з Рахівського району зустрілась із заступником начальника управління агропромислового розвитку Сторожинецької райдержадміністрації Галиною Кушнір, з якою і було обговорено вищевказані питання.

Враховуючи, що у вересні 2013 року в СГОК ,,Рахівська бринза” с. Луг був запущений цех по переробці коров’ячого та овечого молока, делегацію цікавило, як організована робота по збору молока та його переробка в Сторжинецькому районі.
Відповіді на свої запитання делегація з Рахівщини отримала побувавши на сільськогосподарському кооперативному підприємстві ,,Молочний Край” с. Панка де ознайомилися з роботою переробного підприємства – від лабораторії до цеху зберігання готової продукції.
Виробляється в цьому кооперативному підприємстві крім пакетованого пастеризованого молока ще й сметана, м’який та твердий сири, а також масло.
Головою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу ,,Рахівська бринза” Миколою Волощуком планується використати досвід колег із Сторожинецького району для налагодження переробки коров’ячого молока на Рахівщині.

Остання зміна сторінки: 22-10-2013 09:36