Флеш-моб „Вишиванка” у Рахові

Президент України 2013 рік оголосив роком творчості дітей. Тож перед вчителями, стоїть завдання створити умови для творчого, інтелектуального, фізичного розвитку, виявлення талановитих та обдарованих дітей, організація змістовного відпочинку та модернізації виховної роботи.

17 жовтня на площі перед Районним будинком культури відбувся флеш-моб за участі учнів Рахівських загальноосвітніх шкіл та учнів районного будинку творчості. Організували акцію управління освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації.

На пропозицію провести захід залюбки відгукнулися хореографи  районного будинку творчості Марія Рещук, Ангеліна Зозулич та викладач хореографічного гуртка Ясінянської загальноосвітньої школи № 1 Ірина Богдан.

Виховний захід відбувався в 3 етапи. Перший етап – чотири Рахівські школи представили узори вишивки. Другий – сучасні танці, які виконували всі присутні дітки. І третій етап – всі учні виконали танець ,,Гуцулка”, адже навчаючись сучасному, новому учні не повинні забувати про свої корні, збереження національної культурної спадщини. Адже ми – гуцули, повинні цим пишатися.

Управлінням освіти, молоді та спорту і надалі будуть проводитися такі акції, оскільки вони згуртовують учнів, розвивають в них творчість та викликають багато позитивних емоцій, що є не менш важливим.

Остання зміна сторінки: 21-10-2013 16:26