Керівництво району відзначило активних ясінчан на "Довбушевій юшці"

У неділю, 20 жовтня, в смт. Ясіня відбулось святкування ІІІ фестивалю "Довбушева юшка", присвячене 516 річниці від заснування цього селища. На святкування визначної події завітали офіційні делегації на чолі з головою РДА Дмитром Андріюком та головою райради Миколою Беркела. Участь у офіційній частині фестивалю взяли також перший заступник голови держадміністрації Валерій Сабов, заступник голови райради Михайло Фірка, міський голова м. Рахів Ярослав Думин та інші, не менш поважні гості.

У рамках фестивалю спільними грамотами районних адміністрації та ради, а також цінними подарунками було відзначено мешканців селища, які внесли вагомий вклад у його розвиток, зокрема директора Ясінянського ВЖКП Ярослава Гощука, працівника Ясінянського ВЖКП Євгенія Швайгера, директора Ясінянської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1 Марію Горбач, головного лікаря Ясінянської міської лікарні Михайла Максим'юка та лікаря-травматолого Рахівської районної лікарні Івана Кричфалушія.

Крім офіційних делегацій на відкритті фестивалю мешканців та гостей селища привітали учасники самодіяльного  музичного ансамблю під керівництвом П. Ерстенюка та музичний колектив Ясінянської дитячої школи мистецтв.

Завершилось святкування народними гуляннями, частуванням "довбушевою юшкою", запаленням традиційної гуцульської ватри, виступами запрошених музичних колективів та феєрверком.

Остання зміна сторінки: 21-10-2013 16:43