Послання майбутнім поколінням заклали на будівництві школи в с.Кваси (ВІДЕО)

У п'ятницю, 18 жовтня, мешканці с. Кваси Рахівського району мали змогу долучитись до неординарної та вельми позитивної події - офіційного відкриття будівництва нової школи. Саме для закладання капсули із посланням майбутнім поколінням у фундамент будівлі до села на Рахівщині з'їхалось обласне та районне керівництво. Так, зокрема, участь у святі взяли голова ОДА Олександр Ледида, перший заступник голови облради Володимир Закурений, народний депутат України Іван Бушко, голова Рахівської РДА Дмитро Андріюк, голова Рахівської райради Микола Беркела, начальник Управління капітального будівництва ОДА Степан Бордаш, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Маріанна Кляп та інші.

Сьогодні у Квасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів здобувають середню освіту 342 учнів, навчальні класи для яких розміщено у семи корпусах. Тому районним керівництвом неодноразово порушувалось питання щодо спорудження нових приміщень для навчального закладу. Нова ж будівля відповідно до проектної документації буде зведена з дотриманням вимог до міцності, надійності, довговічності та безпечної експлуатації.

- Тільки освічена нація має шанс на світове визнання, - зазначив голова РДА Дмитро Андріюк. - І наше завдання - дати дітям гідні умови для здобуття якісної освіти. Він побажав будівельникам сприятливих умов для роботи, а сільським освітянам, школярам та їх батькам - дочекатись якнайшвидшого відкриття навчального закладу.

Нагадаємо, що робочий проект (проектно-кошторисна документація) на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 500 учнівських місць у селі Кваси Рахівського району Закарпатської області був розроблений у 2008 році Державним  проектним інститутом „Закарпатдіпромісто”. Наразі, на виконання соціальних ініціатив Глави держави та за сприяння голови ОДА Олександра Ледиди, отримано фінансування для належного початку будівельних робіт.

Остання зміна сторінки: 18-10-2013 17:59