Формування здорового способу життя є важливою складовою

Сьогодні, у селі Чорна Тиса відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Чимало людей зібралося. Гості та запрошені вишикувались під звук  спортивного маршу.
Честь перерізати червону стрічку надали народному депутату України Івану Бушко, голові Закарпатської обласної державної адміністрації Олександру Ледиді, першому заступнику голови обласної ради Володимиру Закуреному, голові Рахівської районної державної адміністрації Дмитру Андріюку та голові районної ради Миколі Беркела.

Глава держави постійно наголошує, що сьогодні формування здорового способу життя є важливою складовою молодіжної та соціальної політики, тому влада забезпечує всі умови, необхідні для розвитку фізкультури та спорту.

Завдяки спільним зусиллям громади, обласної та районної влади у Чорній Тисі з’явився чудовий подарунок – спортивний майданчик зі штучним покриттям.
Голова адміністрації та ради вручили Подяки тим, чия допомога виявилася доречною при будівництві цієї спортивної споруди.
Голова обласної адміністрації вручив футбольним командам села Чорна Тиса набори м’ячів.
Вже від сьогодні цей майданчик для місцевої дітвори стане чудовим місцем для проведення дозвілля, здобуття нових спортивних перемог, а для школи – важливим стартом для її вихованців.
Право першого удару надали голові обласної державної адміністрації Ледиді Олександру Олександровичу.

Остання зміна сторінки: 18-10-2013 17:22