![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
15 жовтня при в.о. голови райдержадміністрації Валерію Сабову відбулася нарада за участі представників громадських організацій соціального спрямування з метою їх залучення до роз’яснювальної, профілактичної роботи з населенням та розробки шляхів поліпшення соціальної роботи в сільській місцевості.
Участь у нараді, зокрема, взяли голова районного громадського об’єднання “Антагонія” Степан Ковбаснюк та президент благодійної організації „Життя і світ” Ростислав Грицак.
- Реалізація в регіонах соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, - один з пріоритетів у роботі районної влади, - зазначив виконуючий обов’язки голови РДА Валерій Сабов.
Зауважимо, що до основних напрямків діяльності Рахівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді належить здійснення роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, шляхом їх виявлення, обліку, вивчення потреб, надання соціальних послуг та забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.
На нараді обговорили механізм співпраці Рахівського РЦСССДМ з районним громадським об’єднанням “Антагонія” та благодійною організацією „Життя і світ” для налагодження роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
За результатами наради вирішили продовжувати тісну співпрацю між Рахівським РЦСССДМ громадськими організаціями “Антагонія” та „Життя і світ” щодо надання найуразливішим категоріям населення необхідної гуманітарної допомоги та здійснювати обмін інформацією щодо останніх.
Остання зміна сторінки: 16-10-2013 16:55