Поліпшення соціальної роботи в сільській місцевості на контролі у керівництва РДА

15 жовтня при в.о. голови райдержадміністрації Валерію Сабову відбулася нарада за участі представників громадських організацій соціального спрямування з метою їх залучення до роз’яснювальної, профілактичної роботи з населенням та розробки шляхів поліпшення соціальної роботи в сільській місцевості.

Участь у нараді, зокрема, взяли голова районного громадського об’єднання “Антагонія” Степан Ковбаснюк та президент благодійної організації „Життя і світ” Ростислав Грицак.

- Реалізація в регіонах соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, - один з пріоритетів у роботі районної влади, - зазначив виконуючий обов’язки голови РДА Валерій Сабов.

Зауважимо, що до основних напрямків діяльності Рахівського районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді належить здійснення роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, шляхом їх виявлення, обліку, вивчення потреб, надання соціальних послуг та забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

На нараді обговорили механізм співпраці Рахівського РЦСССДМ з районним громадським об’єднанням “Антагонія” та благодійною організацією „Життя і світ” для налагодження роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За результатами наради вирішили продовжувати тісну співпрацю між Рахівським РЦСССДМ громадськими організаціями “Антагонія” та „Життя і світ” щодо надання найуразливішим категоріям населення необхідної гуманітарної допомоги та здійснювати обмін інформацією щодо останніх.

Остання зміна сторінки: 16-10-2013 16:55