Відзначили 71-шу річницю створення УПА

13 жовтня в селі Лазещина, на обійсті лазещинця Богдана Кувіка, в рамках відзначення 71 річниці створення УПА відбулася панахида за полеглими воїнами, зокрема за повстанцем Б. Кувік, останки якого поховані під хрестом на обійсті.

Участь у даному заході взяв також заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак.

- Від усієї громади Рахівщини хочу висловити щирі слова вдячності тим, хто віддав своє життя за незалежність України, за жертовність, патріотичну позицію, мудрість і толерантність, - сказав заступник очільника району.

За активну участь у національно-визвольних змаганнях та з нагоди відзначення 71-річниці створення Української Повстанської Армії грамотами районної державної адміністрації нагородили Ніну Бечук, Мирославу Гиря та  Івана Мирона.

Остання зміна сторінки: 14-10-2013 12:24