У РБК відбулася виставка художників Рахівщини

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента № 1132/98 від 9 жовтня 1998 року.

13 жовтня у Районному будинку культури, в рамках виставки художників Рахівщини, відбулися урочистості з нагоди Дня художника. До свята, також приєдналися в.п. голови районної ради Михайло Фірка та керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль.

- Наша земля завжди була багата талановитими людьми, серед яких майстри пензля. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб суспільства, - зазначила керівник апарату Олена Кабаль.

Після привітань, талановитих художників Рахівщини, а саме Михайла Ворохту, Василину Зейкан, Василя Титора, Миколу Тушера, за сумлінну працю, активну участь у розвитку образотворчого мистецтва Рахівського району, та з нагоди відзначення Дня художника нагородили Почесними грамотами районних адміністрації та ради.

Остання зміна сторінки: 14-10-2013 14:48