У Рахові роблять капітальний ремонт вул. Вербник

У п’ятницю, 11 жовтня, заступник голови РДА Юрій Бендак проінспектував хід робіт по відновленню дорожнього покриття, які наразі проходять в місті Рахів. На сьогоднішній день ведуться роботи по капітальному ремонту вулиці Вербник (від буд. № 152 до дитячого садка) у районі заводу Конденсатор та від перехрестя вул. І.Франка до вул. Горького. Заступник керівника району перевірив якість даних робіт та поспілкувався з мешканцями вул. Вербник.

Фінансування капітального ремонту дорожнього покриття вказаних об’єктів відбувається за рахунок субвенції обласного бюджету і на них передбачено використати близько 625 тис. грн. По попередньому задуму дана дорога виступатиме об’їзною на момент тимчасового перекриття вул. Миру у разі проведення масових заходів тощо.

Остання зміна сторінки: 14-10-2013 11:35