Дружній візит делегації РДА до Харківщини

3 жовтня цього року делегація Рахівської райдержадміністрації на запрошення Харківської районної ради із дружнім візитом відвідала Харківщину. Відвідування району було присвячене святкуванню 90-ї річниці з дня заснування Харківського району “Перлина землі Слобожанської”.

У рамках відвідин цього дня відбулась зустріч заступника голови Рахівської РДА Юрія Бендака та керівників структурних підрозділів адміністрації, які взяли участь у поїздці, з керівництвом Харківської районної адміністрації та ради. У рамках зустрічі відбулось урочисте підписання  угоди про співпрацю Харківського району про співпрацю з Коргалжиським районом Республіки Казахстан.

З метою обміну досвідом учасники зустрічі відвідали Роганську сільську раду, Роганську гімназію, дитячий садок та поліклініку. Наступного дня делегації відвідали Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва та ПрАТ “Філіп Морріс Україна”, також організатори влаштували оглядову екскурсію  містом.

5 жовтня відбулось покладання квітів воїнам-визволителям у с. Пісочин та урочисте зібрання, присвячене 90-річчю заснування Харківського району, у яких участь взяли крім представників Рахівського району, і численні закордонні делегації.

Остання зміна сторінки: 09-10-2013 16:55