Районний турнір на Кубок Юрія Малишева

В неділю, 06 жовтня, в селі Біла Церква Федерацією футболу Рахівського району проведено турнір по міні-футболу серед юніорів. Присвятили дану подію колишньому голові федерації футболу району Юрію Малишеву.

В цьому турнірі прийняли участь юні футболісти із сіл Богдан, Водиці, Білої Церкви та смт. Кобилецької Поляни. Змагання видалися видовищними. Юні футболісти показали свою техніку володіння м’ячем та колективну гру. Золото в турнірі виборола команда з Білої Церкви, срібло та бронзу отримали футболісти з Богдана та Кобелецької Поляни. Всі учасники були нагороджені грамотами, а призери медалями та Кубком.

Не менш цікавим видався матч на Кубок району. У двобої зустрілися команди ФК “Водиця” та ФК “Вікторія ЛНС” з Білої Церкви. Команди показали сучасний змістовний футбол. Гра проходила від захисту до атаки без затримки м’яча. Переможцем у цьому видовищному двобої стала команда села Біла Церква, гравці якої були нагороджені грамотами, медалями та Кубком.

Нагородження здійснювали сільський голова Білої Церкви Юрій Беріндє та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Клементєв.

Учасники висловили щуру вдячність, за сприяння в підготовці та проведенні турніру голові районної державної адміністрації Дмитру Андріюку, начальнику управління освіти, молоді та спорту Михайлу Клементєву, голові районної федерації з футболу Сергію Штадлеру, а також Василю Головчуку, Андріяну Попші та суддівським бригадам.

Довідково. Юрій Лазарович Малишев, уродженець Рахівщини, був шестиразовим чемпіоном України з гірських лиж серед юнаків та юніорів, з 1966 по 1974 рр. – член збірної команди України. У 1972 та 1973 рр. – бронзовий призер чемпіонату СРСР серед кадетів. 1970-1973рр. – член збірної команди студентів СРСР. Із 1974 року – граючий тренер Рахівської футбольної команди “Картонник”, яка 3 рази перемагала у відомчих республіканських спартакіадах серед підприємств “Укпапірпром”. Із 2000 року очолював районну федерацію футболу. Неодноразово призначався головним суддею чемпіонату Рахівського району з футболу серед дорослих та юнацьких команд.

Працював тренером з футболу в Рахівській районній ДЮСШ, був членом обласної ради фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, обласної асоціації ветеранів спорту та членом Закарпатського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

За активну участь в організації та проведенні всеукраїнських змагань йому було присвоєно звання “Суддя республіканської категорії з гірськолижного спорту”.

Управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА

Остання зміна сторінки: 09-10-2013 16:42