Культура – вагомий фактор розвитку особистості

9 жовтня, відбувся семінар з клубними працівниками Рахівського району, на тему: ,,Культура, як вирішальний фактор розвитку особистості”.

Участь у заході, окрім клубних працівників, також взяли керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль та начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета.

Під час заходу обговорили концепцію розвитку української культури та її значення на сучасному етапі, види дозвілля та впровадження іх в роботу клубних закладів району, а також основні завдання та напрямки соціально-культурної діяльності.

- Культурно-мистецьке життя в районі стає більш насиченим, відображає різні художні напрями і стилі, нову соціокультурну ситуацію. З’являються нові музичні колективи, нові конкурси, фестивалі, - зазначила керівник апарату РДА. - Працівники культури повинні пристосовуватися до роботи в умовах нової соціально-економічної системи. Ініціативність у вирішенні питань, забезпечення творчого процесу, пошуку нових форм організаційної роботи – основні завдання культурної діяльності працівників клубних закладів Рахівщини. Влада ж зі свого боку, у рамках реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України щодо підтримки культури, сприятиме розвитку культурної сфери краю.

Остання зміна сторінки: 09-10-2013 15:56