Стратегію на найближче десятиліття обговорили в райдержадміністрації

У вівторок, 8 жовтня, у приміщенні малого залу райдержадміністрації відбулася зустріч фокусної групи району з колективом науковців Закарпатського регіонального центру соціально-економічних досліджень НАН України на тему „Регіональні та субрегіональні підходи до розвитку пріоритетних видів економічної діяльності Закарпатської області”.
У заході взяли участь представники органів влади, бізнесу та громадських організацій.

Начальник відділу аналізу соціально-економічного розвитку і торгівлі, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Галина Долженко ознайомила присутніх з метою зустрічі, назвала та коротко охарактеризувала основні програми підтримки, які на даний час діють в районі, зокрема Програму соціально-економічного розвитку району, програму розвитку малого підприємництва, програму розвитку туризму тощо.

В ході зустрічі учасники фокусної групи заповнили анкети щодо участі у реалізації діючих загальнодержавних, регіональних та районних програм підтримки економіки, назвали найважливіші проблеми, які заважають розвитку бізнесу, своє бачення вирішення цих проблем.
Зустріч відбулася з метою розробки стратегії розвитку району на найближчі 10 – 15 років.

Остання зміна сторінки: 08-10-2013 14:23