Освітян Рахівщини привітав голова державної адміністрації

У п’ятницю, 4 жовтня, з нагоди Дня працівника освіти у районному будинку культури пройшли урочистості, на яких вшановували освітян району. Долучились до святкування і перші особи Рахівщини – голова державної адміністрації Дмитро Андріюк та в.п. голови райради Михайло Фірка.

Урочиста частина святкування розпочалась із вітальних слів, з якими до педагогів та всіх працівників освітньої галузі звернувся голова РДА. Дмитро Андріюк від імені Глави держави, голови обласної адміністрації та від себе висловив щиру вдячність освітянам за працю та побажав наснаги у щоденній праці.

-   Якщо ми виховаємо високоосвічене покоління, то зможемо впевнено конкурувати на світовому ринку. І я впевнений, що ми справимось із цією задачею, - підсумував він свій виступ.

Крім того, під оплески присутніх, керівник району привітав зі святом свою улюблену вчительку та класного керівника.

Вже традиційно за досягнення в освітній галузі та заслуги в реалізації державної політики у галузі національної освіти керівництво районних адміністрації та ради відзначило частину освітян. Так нагороди отримали Іван Алб – вчитель історії Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Олександра Беркела – методист Рахівського РБДЮТ, Микола Ворохта – вчитель фізичної культури Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Марія Корадіні – методист районного методкабінету управління освіти, молоді та спорту РДА, Іван Лембак – вчитель математики, директор Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Подяками були відзначені і працівники, які у свій час очолювали освітні заклади району та відповідні структурні підрозділи державної адміністрації, зокрема Юрій Беркела, Андрій Вербещук, Марія Ворохта, Тамара Гриник, Іван Гузо, Михайло Дуфінець, Дмитро Тернущак, Микола Ткач та Юрій Попович.

Чимало освітян отримали також відзнаки за сумлінну працю від районного управління освіти, молоді та спорту та профспілок.

На завершення присутніх очікувала широка концертна програма, підготована вихованцями шкіл району та Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості – це і сольні виконавці, призери численних районних, обласних та всеукраїнських конкурсів, танцювальні колективи та майстри художнього слова.

Остання зміна сторінки: 04-10-2013 18:00