![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Днями здійснено інспекційні візити робочою групою в складі начальника УСЗН Марії Спасюк, директора Рахівського реабілітаційного центру для дітей інвалідів та інвалідів Михайла Буднікова, директора Рахівського терцентру Юстини Дудчук, Президента благодійної організації «Життя і Світ» Ростислава Грицака та заступника завідуючої відділенням обслуговування одиноких вдома Ясінянського терцентру Ганни Шемоти.
Захід проведено, з метою перевірки діяльності Ясінянського та Рахівського терцентрів, що надають соціальні послуги одиноким, самотнім громадянам, інвалідам війни, ветеранам праці, інвалідам загального захворювання.
У Ясінянському терцентрі є стаціонарне відділення, в якому перебувають 56 підопічних, з них 3-м інвалідам вручено інвалідні візки, яких вони так потребували.
- Одинокі, самотні громадяни, що обслуговуються соціальними робітниками, стовідсотково забезпечені паливними дровами, 1425-одержали житлові субсидії. Робота, на реалізацію ініціатив Президента України В. Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, продовжується, - зазначив керівник установи.
Терцентрами надаються соціальні послуги. Робота по обслуговуванню одиноких, самотніх громадян перевіряється по місцю їх проживання. Турботливе ставлення до підопічних, збоку соціальних робітників – є роботою багатьох років.
Про зміцнення матеріально-технічної бази терцентрів дбають і благодійні організації, в тому числі «Життя і Світ», які подарували центру 2 супутникові антени, 1 телевізор, та одяг; «Антагонія» - 3 інвалідні візки, продукти харчування; клуб Ротарі - 8 тис. грн., за які придбано 2 вікна і 3 дверей.
Не байдужі до долі пристарілих, самотніх громадян і прості люди, так підприємець Р. Липчак, подарував підопічним терцентру телевізор.
У Рахівському терцентрі працює благодійна їдальня, де щодня 63 громадян отримують безкоштовні гарячі обіди.
Остання зміна сторінки: 04-10-2013 12:54