Проведено заняття з дітьми-інвалідами

На виконання доручення голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка від 15.08.2013 року № 01-09/74, Рахівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Рахівським районним реабілітаційним центром для інвалідів та дітей-інвалідів 03 жовтня, проведено заняття ознайомчого характеру з дітьми-інвалідами.

Участь у даному заході взяли троє дітей-інвалідів. В ході заходу з дітьми працювала практичний психолог В. Носа, яка провела знайомство дітей зі спеціалістами.

Для розвитку дрібної моторики рук логопед О. Шевчук виконувала з дітьми пальчикові вправи, а вчитель-реабілітолог К. Костич організувала цікаву гру - складання пазлів та вивчила з дітками вірш.

В кінці заняття діти малювали руками на ватмані жовтими фарбами сонечко.

Метою проведення даного заняття була організація групової зустрічі дітей з особливими потребами, навчання їх навичкам спілкування з людьми та організація змістовного дозвілля таких дітей.

Остання зміна сторінки: 04-10-2013 12:19