![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
На виконання доручення голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка від 15.08.2013 року № 01-09/74, Рахівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Рахівським районним реабілітаційним центром для інвалідів та дітей-інвалідів 03 жовтня, проведено заняття ознайомчого характеру з дітьми-інвалідами.
Участь у даному заході взяли троє дітей-інвалідів. В ході заходу з дітьми працювала практичний психолог В. Носа, яка провела знайомство дітей зі спеціалістами.
Для розвитку дрібної моторики рук логопед О. Шевчук виконувала з дітьми пальчикові вправи, а вчитель-реабілітолог К. Костич організувала цікаву гру - складання пазлів та вивчила з дітками вірш.
В кінці заняття діти малювали руками на ватмані жовтими фарбами сонечко.
Метою проведення даного заняття була організація групової зустрічі дітей з особливими потребами, навчання їх навичкам спілкування з людьми та організація змістовного дозвілля таких дітей.
Остання зміна сторінки: 04-10-2013 12:19