Мешканці Рахівщини - у райдержадміністрації

У вівторок, 1 жовтня, голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк в черговий раз зустрівся із мешканцями Рахівщини. Жителів району, які відвідали зустріч із посадовцем турбували різноманітні питання, які стосувались виділення матеріальної допомоги, забезпечення паливними дровами, надання роз'яснень щодо присвоєння почесного звання "Мати-героїня", санітарного стану населених пунктів району тощо.

Так мешканець смт. Ясіня звернувся зі скаргою на виникнення стихійного сміттєзвалища неподалік його будинку та недостатнє реагування служб на цей факт. До слова, обласною та районною владою докладено чимало зусиль для подолання проблеми виникнення стихійних смітників - починаючи від роз'яснювальної роботи до встановлення контейнерів для роздільного збору відходів тощо. Проте в більшості випадків позитивне вирішення даної проблеми залежить лише від ставлення самих мешканців до навколишнього середовища, утримування його в чистоті. Наразі районним службам доручено в найкоротший термін вжити належних заходів для ліквідації смітника.

Мешканка міста Рахів звернулась до голови РДА зі спірною ситуацією щодо приватизації житла в багатоквартирному будинку. Районними службами було надано роз'яснення щодо порядку дій у такій ситуації, проте остаточне вирішення проблеми залишається за органами місцевого самоврядування. Керівник району пообіцяв тримати на контролі вирішення даного питання.

Інші питання, порушені мешканцями району на прийомі в державній адміністрації, стосувались також порушення будівельних норм, підключення будинків до електромережі тощо. На дані звернення головою РДА відправлено відповідні листи до компетентних установ та організацій.

Остання зміна сторінки: 02-10-2013 09:28