Районна влада вшанувала людей поважного віку

Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ця подія співпадає зі святом -  Днем ветерана.

З цієї нагоди відбулася низка заходів, зокрема, День відкритих дверей в РРОТ Червоного Хреста України, де  під час «круглого столу» йшла мова про соціальний захист, надання допомоги волонтерами та медичними працівниками. А вже згодом для ветеранів організували святковий концерт та урочистий обід.  Усіх присутніх гостей теплими словами привітали перший заступник голови РДА Валерій Сабов, головний лікар районної лікарні Іван Біляк та начальник управління соціального захисту Марія Спасюк і побажали всім присутнім міцного здоров'я,  довголіття, щастя та злагоди у родинах.  Також  Валерій Сабов привітав та вручив подарунок імениннику - Федору Луценко, котрий в той день святкував своє 90- річчя.

Концертну програму для винуватців торжества підготували представники районного Будинку культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, танцювальний колектив «Авангард», дитячий зразковий колектив «Юність» (худ. керівники О. Мамедова та О.  Волощук).

Зоря Рахівщини

Остання зміна сторінки: 01-10-2013 13:52