Під час відзначення 50-річчя Великобичківської школи інтернату відкрито шкільний музей народного побуту та закладено сквер декоративних дерев

Минулої суботи у Великобичківській школі-інтернаті відбувалося приємне і радісне дійство – сьогоднішні та колишні вчителі й учні зібралися на відзначення 50-річного ювілею закладу.  Організатори подбали про затишну атмосферу святкування, тому день був теплим від спогадів випускників, вдячних відгуків ветеранів, щирих слів гостей, приємних усмішок ведучих і виступаючих, захоплених вигуків глядачів. У рамках урочистостей відкрито шкільний музей народного побуту, а алею, яку посадили, відзначаючи 40-річний ювілей, доповнили сквером декоративних дерев та кущів.

У ході урочистостей прозвучало багато щирих, теплих слів подяки людям, котрі протягом 50 років творили і зараз творять славетну історію школи-інтернату. І з уст директора Михайла Йосипчука, і представників владних структур та меценатів. А привітали колектив з ювілеєм та вручили подарунки перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов, в. п. голови районної ради Михайло Фірка, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Михайло Клементєв, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Марія Шушман, селищний голова Одарка Зеленко, начальник райвідділу міліції Віталій Шимоняк, духовний наставник – настоятель Успенської греко-католицької церкви церкви Микола Копич.

Зі святковим привітаннями та музичними подарунками завітали на свято Сергій і Тетяна Раховські з Ужгорода, представники Білоцерківської ЗОШ та Великобичківської дитячої музичної школи. Неабияке враження справили на аудиторію виступи учасників художньої самодіяльності школи-ювілярки. Зачарував усіх загадковий і енергійний циганський танець у виконанні братів Рошташів. На фоні відповідної музики, автентичних костюмів та атрибутики, школярі точно і вдало передали настрої великобичківського весілля. Хвилювалося  серце кожного присутнього, що підтвердили теплі оплески, які звучали упродовж виступу. Все це разом стало  гімном учительській відданості, працьовитості й жертовності, свідченням того, що у стінах цієї школи плекаються таланти, учні виростають розумними та добрими людьми.

Остання зміна сторінки: 01-10-2013 10:25