Захворювання туберкульозом у осіб, звільнених з місць позбавлення волі - не виявлено

30 вересня відбулося чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

На порядку денному заслухали питання, про роботу щодо профілактики туберкульозного захворювання в осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Так, за інформацією медзакладів, на території району не зафіксовано захворювання туберкульозом у осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Проблема захворювання є більш загальною, оскільки громадяни не хочуть регулярно проходити медогляди, що дало б можливість виявляти захворювання на ранній стадії коли лікування не є важким.

Щодо звернення кримінально-виконавчої служби в Рахівському районі щодо сприяння у видачі паспортів громадянам України, які звільнені з місць позбавлення волі, вирішено надати сприяння щодо отримання паспортів вказаній категорії громадян, шляхом звернення до Державної міграційної служби.   - Дана комісія повинна бути більш дієвою, оскільки завдяки її ефективній роботі є можливим вирішення важливих питання щоденного життя району, - зазначив очільник Рахівщини.

Остання зміна сторінки: 30-09-2013 17:40