Державна соціальна допомога як крок назустріч малозабезпеченим

У рамках реалізації в районі ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення 30 вересня 2013 р. було проведено чергове засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Сабова.

На розгляд комісії було винесено 14 заяв громадян, які звернулися для  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та 4 заяви для призначення житлових субсидій. По всіх зверненнях державними соціальними інспекторами було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які звернулися за допомогою з метою встановлення об'єктивних причин їх нужденності та визначення права на призначення допомоги.

Проаналізувавши майновий стан сімей, їх умови проживання визначено сім'ї, які в даний час найбільше  потребують підтримки з боку держави.  На підставі актів обстеження матріально-побутових умов проживання рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 12 малозабезпеченим сім'ям. Субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива на 2013 рік призначено 4 сім'ям.

Остання зміна сторінки: 30-09-2013 16:21