Керівництво району відзначило бібліотекарів

Всеукраїнський День бібліотек святкували сьогодні працівники бібліотечних установ району. До привітань та урочистої частини в актовому залі музичної школи м. Рахів приєдналось і керівництво районних адміністрації та ради в особі керівника апарату Рахівської РДА Олени Кабаль та в.п. голови ради Михайла Фірки. Представники органів влади висловили вдячність бібліотечним працівникам за їх вклад у розвиток культури краю, відзначили високий рівень організації роботи та належне представлення системи на обласному рівні. “Бібліотеки давно вже перетворились із куточків для читання в повноцінні інформаційні центри, покликані забезпечити користувача сучасною та актуальною інформацією”, - зазначила Олена Кабаль.

За доброю традицією, кращих працівників бібліотечної системи було відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради і святковими букетами квітів. Так серед нагороджених опинились директор централізованої бібліотечної системи Рахівського району Галина Приймак, бібліотекар філії пр.Хмелів Рахівської централізованої бібліотечної системи Людмила Пирожук, завідувач філії с. В.Водяне Рахівської централізованої бібліотечної системи Ганна Варга, бібліотекар відділу обслуговування Рахівської централізованої бібліотечної системи Оксана Федірцан.

Крім того винуватці свята були відзначені грамотами управління культури Закарпатської ОДА, відділу культури Рахівської РДА та профспілкових організацій за вагомий внесок у розвиток району, за сумлінну та багаторічну працю, з нагоди ювілеїв та з нагоди святкування Всеукраїнського Дня бібліотек.

Наприкінці урочистостей на гостей свята чекали вітальні виступи викладачів та вихованців музичної школи м. Рахів, театралів богданського будинку культури, юних читачів та гумориста Мирона Білінкевича.

Остання зміна сторінки: 30-09-2013 15:54