Проведено нараду щодо організації роботи Центру надання адміністративних послуг

26 вересня при заступнику голови державної адміністрації Юрію Бендаку, за участі керівників районних служб та структурних підрозділів адміністрації, які надають адміністративні послуги, а саме: Рахівського районного управління головного управління Дерсанепідслужби, Рахівського районного управління Дерземагентства у Закарпатській області, управління Ветеринарної медицини в Рахівському районі, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, та інших,  проведено нараду щодо організації роботи районного Центру надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, що Центр надання адміністративних послуг – це постійно діючий робочий орган, в якому представники адміністративних органів здійснюють надання адміністративних послуг. В Центрі громадяни, підприємці та суб’єкти господарювання можуть здійснити реєстраційні процедури, оформити документи дозвільного характеру, тощо.

Основними питаннями, які обговорили на нараді — пропозиції щодо розміщення центру, графік роботи, облаштування робочих місць та підписання угод про співпрацю.

Остання зміна сторінки: 26-09-2013 17:26