Працівників туризму відзначили в РДА

26 вересня в державній адміністрації видалось багатим на вітання. Цього дня також урочистим дійством вшанували працю всіх причетних до розвитку туристичної сфери району. Урочисту частину подякою за багаторічну працю і побажаннями подальшого розвитку відкрили голова державної адміністрації Дмитро Андріюк та в.п. голови районної ради Михайло Фірка.

Серед присутніх у залі представників туристичних закладів району було чимало представниць слабкої статі, адже ця галузь потребує не тільки жорсткого управлінського підходу, а й м'якого, ненав'язливого, проте якісного сервісу. Саме завдяки такому підходу туризм у районі може вийти на якісно новий рівень. За вагомий внесок у розвиток туризму в Рахівському районі, сумлінну працю та з нагоди Всесвітнього дня туризму грамотами відзначили: Василя Беркелу - директора готельно-ресторанного комплексу "Віварт", Юрія Гафіяка - директора учбово-спортивної бази "Тиса", Катерину Діміч - головного бухгалтера готелю-ресторану "Васкул", Еру Егрі - заступника директора готелю-ресторанного комплексу "Оленка", Наталію Кабалюк - директора готелю "Хата Магната", Івана Карапчука - ветерана туристично-рекреаційної галузі, колишнього директора ЛОК "Високі Карпати", Богдана Маслій - заступника директора з матеріально-технічного забезпечення та господарства ТБ "Драгобрат", Василину Ропчук - директора міні-готелю "У Степана" та Юрія Суховію - директора готелю "Ясіня".

Після нагородження відбувся святковий концерт за участю танцювальних гуртів, сольних виконавців Будинку дитячої та юнацької творчості.

Остання зміна сторінки: 26-09-2013 17:51