Виховання дітей - не просте завдання

- Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє країни, - з такими словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк на урочистостях з нагоди Дня дошкілля, яке цьогоріч відзначають 27 вересня.

Наталію Янюк, Теодосію Полянчук, Мар’яну Андрусяк, Юстину Глеб, Людмилу Беркела, Марину Кікінежді та Ганну Ткач, за багаторічну і сумлінну працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Всеукраїнського Дня довкілля, нагородили спільними грамотами голів райдержадміністрації та ради.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт, окрасою якого стали виступи найменших жителів Рахівщини – діток з дитсадочків, які продемонстрували свої творчі вміння.

Не тільки співами і танцями потішили дошкільнята – а й експозиціями, які підготували, звичайно ж за допомоги своїх вихователів, показавши свої здібності в образотворчому мистецтві.

Остання зміна сторінки: 26-09-2013 16:59