![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
19 вересня при голові райдержадміністрації Дмитру Андріюку проведено засідання круглого столу з питання першочергового працевлаштування молоді.
Не секретом є те, що однією з найбільших проблем загалом в Україні, і втому числі на Рахівщині є відсутність достатньої кількості робочих місць. Над цією проблемою влада працює вже не перший рік, і звичайно, вже є перші результати роботи, на прикладі полонини Драгобрат – минулої зими там офіційно працевлаштовано понад 130 громадян.
За інформацією управління освіти, молоді та спорту понад 50 % дітей, які цьогоріч закінчили школу не продовжили навчання у вищих навчальних закладах, тож потребують працевлаштування.
За підсумками круглого столу голова райдержадміністрації доручив вивчити питання відкриття додаткових груп гурткової роботи у позашкільних закладах району, спрямованих на забезпечення отримання учнями попереднього досвіду та набуття навичок роботи в галузях, що є перспективними в районі, провести роботу з вирішення питання щодо можливості функціонування на території району філій вищих, професійно-технічних навчальних закладів, які готують фахівців робітничих професій, провести організаційні заходи з підготовки та проведення наради при голові райдержадміністрації з питання першочергового працевлаштування молоді за участі випускників навчальних закладів 2013 року та керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності.
Остання зміна сторінки: 19-09-2013 17:40