Молодь необхідно працевлаштовувати

19 вересня при голові райдержадміністрації Дмитру Андріюку проведено засідання круглого столу з питання першочергового працевлаштування молоді.

Не секретом є те, що однією з найбільших проблем загалом в Україні, і втому числі на Рахівщині є відсутність достатньої кількості робочих місць. Над цією проблемою влада  працює вже не перший рік, і звичайно, вже є перші результати роботи, на прикладі полонини Драгобрат – минулої зими там офіційно працевлаштовано понад 130 громадян.

За інформацією управління освіти, молоді та спорту понад 50 % дітей, які цьогоріч закінчили школу не продовжили навчання у вищих навчальних закладах, тож потребують  працевлаштування.

За підсумками круглого столу голова райдержадміністрації доручив вивчити питання відкриття додаткових груп гурткової роботи у позашкільних закладах району, спрямованих на забезпечення отримання учнями попереднього досвіду та набуття навичок роботи в галузях, що є перспективними в районі, провести роботу з вирішення питання щодо можливості функціонування на території району філій вищих, професійно-технічних навчальних закладів, які готують фахівців робітничих професій, провести організаційні заходи з підготовки та проведення наради при голові райдержадміністрації з питання першочергового працевлаштування молоді за участі випускників навчальних закладів 2013 року та керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

Остання зміна сторінки: 19-09-2013 17:40