Провели перевірку роботи шкіл естетичного виховання

Культура - це одна із складових духовного досвіду людства, як одна із специфічних його видів. До складу культурної інфраструктури Рахівського району належать три школи естетичного виховання – це Рахівська, Великобичківська музичні школи і Ясінянська школа мистецтв.

Вказані заклади району, дають змогу підростаючому поколінню не лише здобути початкову мистецьку освіту, а й покликані виховувати духовно багату, естетично розвинену особистість. Крім того, завдяки злагодженій роботі викладачів, яких об’єднує постійний творчий пошук, усвідомлення значимості своєї справи і, безумовно, талант – як педагогічний, так і творчий, молоді люди мають змогу розкрити свій творчий потенціал.

З перших днів вересня в школах розпочалося навчання. Роботу шкіл мистецтва, на цьому тижні, вивчали керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль та начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета, які відвідали кожну школу.

При зустрічі із працівниками шкіл естетичного виховання, обговорено проблемні питання та намічено шляхи їх вирішення. Директори шкіл проінформували керівників про проведений капітальний ремонт фасаду Великобичківської ДМШ, проведення поточних ремонтів внутрішніх приміщень Великобичківської та Рахівської дитячих музичних шкіл, а також про продовження реконструкції Ясінянської школи мистецтв.

Для всіх шкіл естетичного виховання закуплено музичні інструменти. Діти охоче відвідують навчальні заклади мистецтва. Кількість учнів, які навчаються у школах становить: у Рахівській музичній школі - 257, Великобичківській – 195 і Ясінянській школі мистецтв – 260 учнів.

- Не може не радувати те, що колективи у школах естетичного виховання помолодшали, колишні випускники, отримавши освіту повертаються на роботу до своєї школи, - зауважила Олена Василівна. Також, керівник апарату наголосила на потребі залучення молодих спеціалістів до участі у художніх колективах Рахівщини.

Остання зміна сторінки: 20-09-2013 14:56