![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
18 вересня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада про вирішення житлових проблем громадян району в рамках реалізації програми «Доступне житло».
- У зв'язку із збільшенням чисельності населення, актуальним є питання забезпечення людей житлом. Особливо, це стосується сільського населення. Тому, ось уже кілька років поспіль на теренах Закарпатської області, в тому числі Рахівському районі реалізовується державна політика у галузі будівництва житла на селі та поліпшення умов проживання у житлових будинках. Вона сприяє облаштуванню інженерних мереж, створює умови, котрі стимулюють індивідуальне житлове будівництво у сільській місцевості, - зазначив заступник голови Юрій Бендак.
Враховуючи досягнення та досвід, набутий під час впровадження в Закарпатській області цільової програми «Власний дім» на 2006-2011 роки, депутати прийняли рішення затвердити Обласну цільову програму «Власний дім» на 2012-2015 роки.
Необхідність та важливість такого проекту в області підтверджує кількість мешканців Рахівщини, які вже отримали допомогу, на суму 168,5 тис. грн., та які ще сподіваються її одержати.
Відповідно до обласної програми, вклад Рахівського району в наповненні якої становив у 2012 році – 57,2 тис. грн., у 2013 році – 54,5 тис. грн.., на Рахівщині прийнято районну програму «Власний дім» на 2012-2015 роки, на яку виділено 2 550 тис. грн..
«Власний дім» на 2012-2015 — це тривалий проект, котрий визначає шляхи розв'язання однієї з найважливіших суспільних проблем — забезпечення житлом та підвищення рівня комфортності проживання сільського та міського населення, в рамках реалізації ініціатив та завдань Президента України В. Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.
Довідково. Кредит надається на 3 роки. Право на одержання пільгового кредиту надається позичальнику тільки один раз на кожен з напрямків кредитування за умови повного розрахунку за раніше отриманий кредит.
Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло або беруть участь у будівництві окремих комплексах забудови індивідуальних житлових будинках та багатоквартирних будинках у сільській місцевості, селищах та містах районного підпорядкування і працюють в органах місцевого самоврядування та в структурних підрозділах головного управління агропромислового комплексу, обласному Фонді інвестування об’єктів інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, управліннях облдержадміністрації, виконавчому апараті обласної ради, управліннях райдержадміністрацій, районних радах, а також у соціальній сфері; навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я.
Обов’язковою умовою є наявність будівельного паспорта забудовника та документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою.
За довідками звертатись в Рахівську районну державну адміністрацію. Адреса: м. Рахів, вул. Миру, 1, другий поверх, кабінет № 17.
Остання зміна сторінки: 18-09-2013 16:31