Виховання морально та фізично здорового покоління - інвестиція в майбутнє району

18 вересня у райдержадміністрації пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови РДА Валерія Сабова. Традиційно на розгляд комісії виносяться соціально важливі питання щодо виховання та забезпечення достойних умов проживання неповнолітніх дітей району.

Цього разу мешканцями Рахівщини були порушені питання, які стосувались дітей, позбавлених батьківського піклування. Слід зауважити, що ці питання знаходяться на особливому контролі держави, а також особисто Президента України.

Наразі в районі здійснюються практичні кроки щодо реалізації державної політики на виховання дітей у сімейних формах виховання. Так, на сьогоднішній день тут налічуються 8 прийомних сімей, в яких виховуються 16 дітей.

Окрему увагу звернули члени комісії на ті питання, які стосувались участі батьків у вихованні та спілкуванні з їх неповнолітніми дітьми. Адже неодноразовими є випадки, коли через розлучення батьків саме діти стають жертвами обставин і залишаються без належної підтримки. Для зменшення кількості таких ситуацій проводиться значна робота  із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, шляхом вивчення їх потреб, надання соціальних послуг та забезпечення, за необхідності - соціального супроводу.

- Виходячи із завдань та доручень Президента України закладених в основу соціальних ініціатив «Діти-майбутнє України», виховання як морально, так і фізично здорового покоління для нас є інвестицією в майбутнє району, - зазначив Валерій Сабов.

Остання зміна сторінки: 18-09-2013 14:54