Свято, яке об'єднує людей мужніх, сильних та відважних

Сьогодні, 17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято вшанування  працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Урочистості з нагоди свята на Рахівщині розпочалися з відео-привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських.

Привітав рятівників і голова районної державної адміністрації Дмитро Андріюк. Це свято об'єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим, - підкреслив Дмитро Андріюк.

Спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, за самовіддану працю та з нагоди відзначення професійного свята, нагородили: Юрія Вербищука, Євгенію Гашпарович, Миколу Лопуцяка, Івана Лазоряка, Івана Сорохманюка, Оріяну Зелінську, Марію Данишек, Віталія Славічука, Василя Шмоцера, Миколу Кравза та Дмитра Ткача.

Остання зміна сторінки: 17-09-2013 15:49