Рахівську райдержадміністрацію відзначено дипломом

14-15 вересня в приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіївих в місті Ужгород, відбулася XIІ Міжнародна виставка-ярмарок „Тур’євроцентр-Закарпаття2013” і туристичний фестиваль ,,Євро-Карпати2013”.

Право урочистого відкриття та перерізання символічної стрічку надали першому заступнику голови Державного агентства України з туризму та курортів Валентині Гордієнко, першому заступнику голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігорю Свищо, заступнику голови обласної ради Андрій Сербайло.

Окрім районів Закарпаття, свою туристичну галузь представляли Запорізька, Київська, Львівська, Одеська області України, а також учасники із закордону, зокрема, Словаччини, Угорщини та Чехії.

Туристичну сферу Рахівщини представили туристично-рекреаційних заклади району, а саме голова спілки сільського туризму у Рахівському районі – Ганна Слюсарчук, директор готелю „Тис” – Любов Лукачук, фахівець відділу рекреації, зв’язків з громадськістю та міжнародної співпраці Карпатського біосферного заповідника – Марія Кабаль.

На даному заході рекламували можливості туристично-рекреаційної галузі краю, під час яких надавалася різнопланова інформація про можливості відпочинку в туристично-рекреаційних закладах району.

Також відвідувачам було запропоновано скуштувати національні страви: бриндзю, вурду, сир та гуцульську настоянку на чорницях (яфинах) „Яфинівку”.

За активну участь у міжнародній туристичній виставці-ярмарку „Тур’євроцентр Закарпаття2013” Рахівську райдержадміністрацію відзначено дипломом.

Остання зміна сторінки: 16-09-2013 14:47