Питання освіти одне з першочергових, - Дмитро Андріюк

13 вересня голова державної адміністрації відвідав Рахівську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з метою перевірки ходу навчального процесу та відповідності умов навчання всім вимогам. Перш за все керівник району цікавився матеріальним забезпеченням школи - станом шкільних приміщень, обладнання тощо, адже вони є базою для успішного навчання.

Так на початку літа для нового навчального року шкіл району було закуплено та завезено будівельні матеріали, фарбу, запчастини та масла для шкільних автобусів, канцелярські товари, шкільну документацію. Крім того на  150 тис. грн. було закуплено шкільних меблів. У Середньоводянській, Богданській, Діловецькій та Великобичківській ЗОШ №2 облаштовано внутрішні вбиральні. 2 школи (Середньоводянську ЗОШ І-ІІІ ст. та Великобичківську ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. ) переведено на електричне опалення, у школах з котельнями проведено ремонт і профілактику наявних систем опалення.

На постійному контролі голови адміністрації знаходиться питання організації харчування учнів. Так на організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій заплановано на 2013-2014 навчальний  рік  4 млн. 750 тис.грн.

Окрему увагу очільник РДА звернув на виконання педагогічного навантаження вчителями, особливо при проведенні гурткової та позакласної роботи. “В жодному разі гуртки не повинні бути фікцією і батьки та кожна дитина мають бути впевнені, що відвідування такого гуртка дасть певні навики для успішного професійного орієнтування в майбутньому”, - зазначив Дмитро Андріюк.

Остання зміна сторінки: 13-09-2013 17:38