У Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей…

12 вересня 2013 року у малому залі Рахівської райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей з наступних питань:

- профілактика злочинності серед дітей за підсумками 8 місяців 2013 року.

- про стан захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  та осіб з їх числа.

- про підсумки проведення І - етапу Всеукраїнського заходу «Урок» у 2013 році.

У засіданні взяли участь керівники відділів райдержадміністрації під головуванням в.о. голови Рахівської райдержадміністрації Валерія Сабова.

На зібранні виступили: в.о начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області В. Цуперяк, провідний спеціаліст служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації Іван Балота, начальник служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації Валентина Тернущак, директор Рахівського РЦСССДМ Олена Вайнагій, спеціаліст І категорії служби у справах дітей Рахівської РДА Любов Мельніченко, які звернули увагу на основні проблемні питання серед учнівської молоді та дітей.

Виступаючі наголосили на основних проблемних питаннях, які існують на території району серед учнівської молоді, зокрема: дитячої злочинності; роботи з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків; охоплення дітей шкільного віку навчанням в навчальних закладах району; про проведення теоретичних знань, лекцій, бесід з учнями,батьками, педагогами спрямованих на профілактику злочинності, бездоглядності, попередження негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, а також обов’язкове здобуття повної загальної середньої освіти дітьми.

Учасниками засідання затверджено проект рішення засідання координаційної ради  у справах дітей та внесено пропозиції щодо подальшої спільної роботи.

Секретар координаційної ради

Л. Мельніченко