Привітали лісівників Рахівщини

День працівника лісу - професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості. Відповідно до Указу Президента України № 356/93 від 28.08.1993 року святкується щорічно в третю неділю вересня.

У четвер, 12 вересня, в. о. голови райдержадміністрації Валерій Сабов та голова районної ради Микола Беркела, привітали працівників лісової галузі, з їх професійним святом – Днем працівників лісу, яке цього року відзначають 15 вересня.

- Кожен з нас повинен пам’ятати, що ліс – це найбільше багатство природи, він є запорукою безпеки екології, основою екологічної стабільності району та її пріоритетною складовою. Україна займає восьме місце в Європі за площею лісу, - зазначив Валерій Йосипович.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, з нагоди Дня працівника лісу України та за багаторічну сумлінну працю в галузі лісового господарства відзначили Олену Сайкову, Володимира Тодера, Михайла Гринюка, Романа Кузьмінського, Йосипа Звіряка, Василя Ухаля, Василя Митрюка, Василя Беркелу та Василя Лепетчука.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участі творчих колективів Рахівщини.

Остання зміна сторінки: 12-09-2013 17:25