На фестивалі налагоджували співпрацю

У суботу, 7 вересня за ініціативи голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка відбувся «круглий стіл» приурочений до проведення в місті Рахів ХІV обласного фестивалю-ярмарку «Гуцульська бриндзя».

Участь у даному заході взяли перший секретар генерального консула Словацької республіки у м. Ужгород Олександр Шкурла, представники міжнародної благодійної організації «Добробут громад» Валерій Бондарчук, Анна Підгорна та Тетяна Нечипоренко, радник «Ядзакі Україна» Мирон Тимко, голова Харківської районної ради Михайло Третяк, директор виробничого підприємства «Опора» Владислав Новиков, директор комунального підприємства Сергій Горбатов.

Обговорили концепцію співпраці, можливість розробки спільних проектів та налагодження дружніх стосунків.

- Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо досягти вагомих результатів, для розвитку України, - зазначив очільник району Дмитро Андріюк.

Остання зміна сторінки: 08-09-2013 14:48