На "Гуцульській бриндзі" презентували книгу Івана Доробана

Перший день фестивалю “Гуцульська бриндза” був організатори повністю присвятили творчості – у залі райдержадміністрації провели виставку картин художників Рахівщини та презентацію книги Івана Доробана для гостей району. Подію відвідало чимало шанувальників художнього мистецтва та фотографів Івано-Франківська, Львова тощо.

Привітати новоспеченого автора прийшли голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, заступник голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин, Генеральний Консул у місті Берегово Іштван Тот, голова Міжнародного фонду розвитку культури населених пунктів де проживають угорці Ференц Нік, родина, друзі та прихильники його творчості автора. Вітання Івану Доробану принесли також член Спілки художників Росії Ярослав Савіних та учні митця.

Про свій життєвий шлях та творчість розповів і сам автор. П’ять років він працював над своїм дітищем, видання якого принесло йому невимовної радості.

На завершення презентації Іван Доробан підписував всім бажаючим свою книгу «Художник Карпат».

Остання зміна сторінки: 09-09-2013 09:00