Рахівська райдержадміністрація та Львівська залізниця впорядковують землі

5 вересня голова Рахівської райдержадміністрації Дмитро Андріюк зустрівся з представниками Львівської залізниці, а саме із заступником начальника Львівської залізниці Юрієм Константиновичем, начальником Івано – Франківської дирекції залізничних перевезень Сергієм Пугач та начальниками відповідних управлінь Львівської залізниці.

На порядку денному розглянули питання вирішення спірних земельних питань Рахівського району і Львівської залізниці.

- Основна мета – вивчити дане питання, чітко визначити земельні ділянки в розрізі населених пунктів району та за їх межами, де є суперечності в земельних питаннях і виробити спільну стратегію наступних дій. Водночас, необхідно врахувати, що цей механізм співпраці повинен бути компромісним і спрямованим як на забезпечення повноцінного функціонування системи залізничних перевезень на території району, так і на врахування та захисту інтересів та прав громадян України – мешканців Рахівщини, - зауважив Дмитро Андріюк.

Юрій Константинович задекларував готовність Львівської залізниці до співпраці у рамках чинного законодавства та дотримання правових реалій – органом управління майном є Міністерство інфраструктури, яке чітко визначає повноваження в частині розпорядження майном. (ДТГО) ,,Львівська Залізниця” є державною установою і має представляти інтереси держави. Тому після детального аналізу всіх випадків спірних земельних питань, що існують на території Рахівського району, необхідно розглянути різні можливі шляхи їх вирішення. Принципові питання можуть бути вирішені пройшовши судову процедуру як того вимагає Закон, водночас, враховуючи такий момент, що дотримання технологічних вимог і норм інженерної побудови та функціонування залізничних колій є обов’язковим.

Це перша спільна нарада, на якій розпочато роботу з визначення земельних ділянок вздовж залізничних колій, де є спірні питання та розроблення плану наступних дій у їх впорядкуванні.

Після закінчення наради, в робочому порядку спільно з представниками райдержадміністрації, районних служб та Львівської залізниці розглянуто та вивчено картографічні матеріали 7-ми населених пунктів району, де проходять залізничні колії, уточнено земельні ділянки, які слід впорядкувати.

Остання зміна сторінки: 06-09-2013 17:08