Дмитро Андріюк допомагав вирішувати проблеми мешканців району

У вівторок, 3 вересня, голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів черговий прийом громадян у громадській приймальні РДА.

Зі своїми заявами, скаргами та пропозиціями до керівника району прийшло понад два десятки місцевих жителів. На зустрічі мешканці Рахівщини попрохали вирішення ситуацій із різних сфер - від соціального захисту до відбудови дерев'яних мостів у населених пунктах.

Так, зокрема, пані Ганна звернулась за роз'ясненнями стосовно подання документів для отримання почесного звання "Мати-героїня". Дмитро Андріюк доручив спеціалістам надати жінці рекомендації щодо належного оформлення документів та дотримання всіх вимог. Так, наразі в районі 107 жінок вже отримали це звання, з них 46 було нагороджено в 2013 році.

Пані Тетяна попрохала розглянути земельний спір із сусідами стосовно під'їзної дороги до її будинку. Детально розглянути спірну ситуацію та надати свої висновки було доручено спеціалістам управління Держземагенства у м. Рахів і Рахівському районі. Зауважимо, що саме такі ситуації займають доволі значну частку у зверненнях громадян, що пов'язано із малоземеллям та частим нехтуванням добросусідськими відносинами в населених пунктах.

Турбували мешканців району також питання електропостачання їх будинків, спори з приватизації нерухомого майна, працевлаштування тощо. На всі поставлені питання головою адміністрації було надано роз'яснення, а матеріали звернень направлено у відповідні інстанції для оперативного реагування.

Остання зміна сторінки: 04-09-2013 10:52