Вітчизняне підприємництво стає головною рушійною силою модернізації економіки

03 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на якому обговорили питання виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва в районі на 2013-2014 роки за І півріччя 2013 року.

Даний захід відбувся в рамках відзначення в Україні Дня підприємця, свята запровадженого в Україні, з врахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, згідно з Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року. За словами Президента України Віктора Януковича: Вітчизняне підприємництво стає головною рушійною силою модернізації економіки, основою для формування середнього класу суспільства.

Головними тезами обговорення стали – спільне прагнення підприємців району розвитку на благо суспільства; сприяння щодо створення робочих місць та зростання молодих кваліфікованих кадрів у сфері обслуговування; спільні зусилля для захисту інтересів та розвитку бізнесу та інші.

Зібралися підприємці не тільки щоб обговорити проблемні питання. Головою райдержадміністрації нагороджено грамотою за особливі досягнення у роботі підприємця – Тамару Петрівну Шелевер.

Під час бесіди, підприємцями були відзначені позитивні зміни щодо зменшення кількості перевірок різними інстанціями, що дає їм змогу вільніше працювати. Перевірки здійснюються згідно затверджених річних графіків за виключенням окремих, обумовлених законодавством випадків.

На важливості підтримки малого і середнього підприємництва наголосив під час засідання голова адміністрації Дмитро Андріюк, який зазначив: «Зрозуміло, що благо Рахівщини залежить насамперед від нас самих, і тільки спільними зусиллями можливий її розвиток та процвітання».

Саме з малим та середнім бізнесом нині держава пов’язує надію на подальші позитивні зміни в економіці, створення умов, які допоможуть ще ефективніше впроваджувати ринкові реформи.

Остання зміна сторінки: 03-09-2013 17:45