Здійснено профілактичні рейди

Минулого тижня в Рахівській райдержадміністрації проведено нараду, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов. На порядок денний було винесено питання щодо організації та проведення профілактичних заходів (рейдів) «Вулиця», «Вокзал» щодо виявлення і вилучення безпритульних, бездоглядних дітей з вулиць та громадських місць, поміщення їх до притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації на території Рахівського району протягом 2013 року.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності, безпритульності та жебракування знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації.

Так, станом на 28 серпня службою у справах дітей Рахівської радержадміністрації спільно з представниками СКМСД Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області проведено 14 профілактичних заходів (рейдів) «Вулиця», «Вокзал».

Під час проведення рейдів не виявлено дітей, які перебували на вулиці без догляду батьків або займалися жебракуванням.

В ході проведення рейдів у вечірній час відвідано 15 сімей, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання свої батьківських обов’язків та попереджено 4 батьків.

На виконання спільного наказу служби у справах дітей ОДА та УМВС України у Закарпатській області від 08.05.2013 року № 34/486 „Про проведення загальнообласного профілактичного рейду „Малюк”, з метою запобігання і припинення найгірших форм праці дітей, особливо немовлят, яких використовують для жебракування, службою у справах дітей Рахівської районної державної адміністрації та СКМСД Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області видано відповідний спільний наказ від 20.05.2013 року  № 14 „Про проведення загальнообласного профілактичного рейду „Малюк” та з 20 по 26 травня 2013 року на території району проведено оперативно-профілактичне відпрацювання „Малюк”.

В рамках проведення заходу здійснено 5 рейдів. Дітей, які займалися жебракуванням або використовувались для жебракування не виявлено.

Разом з тим, було перевірено 4 сім’ї, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків.

Остання зміна сторінки: 02-09-2013 11:48