В Квасах побудують нову школу

У Квасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються триста шістдесят п’ять учнів. Перший дзвоник цьогоріч тут пролунав для тридцяти п’яти першокласників та двадцяти восьми випускників школи.

Дружно зібралися учні, вчителі, батьки та гості свята на шкільну спортивну площадку, де незабаром розпочнеться будівництво нової школи, для цього на наступний тиждень розпочнеться завіз будівельних матеріалів, та вже до перших морозних днів буде залито основу під новобудову.

Першачки 2013 року за кілька років будуть навчатися в новій чудовій школі, де пройдуть нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Директор школи Дем’ян  Галина Іванівна привітала присутніх із святом першого вересня та за підсумками минулого навчального року вручила учням похвальні листи, дипломи – переможцям міжнародного математичного конкурсу ,,Кенгуру”, призеру обласної олімпіади з математики Ковбаснюк Олександрі – запрошення до Ужгородського математичного ліцей.

До слова запросили гостю свята – керівника апарату райдержадміністрації Олену Кабаль.

- Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з дитинства. День знань, завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Бажаю усім школярам, на своєму шляху, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Остання зміна сторінки: 02-09-2013 14:51