З початком нового навчального року!

Цьогоріч 1 вересня, не зважаючи на вихідний день, свято Першого дзвоника та Дня знань зібрало працівників освіти та школярів у їхніх навчальних закладах. Привітав усіх присутніх на урочистій лінійці в Ясінянській ЗОШ І-ІІІ №2 і керівник району Дмитро Андріюк разом із головним спеціалістом управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА Мирославою Демедюк.

- Кожна школа, крім того, що вона стає другим домом для кожного школяра, має бути ще й хорошим стартом для дитини у її майбутньому. Докласти всіх можливостей, аби кожен учень зміг визначитись із життєвими цілями та отримати можливості для їх досягнення - наша з вами задача, - звернувся до освітян голова РДА. Один із пріоритетів у сучасній освіті - її якість та створення  належних умов. Дотримання їх покладено і на районне керівництво, а контролюється особисто Главою держави.

"Першачкам" та майбутнім випускникам очільник району побажав наснаги у навчанні та вдалого року. Наголосив голова райдержадміністрації також і на тій роботі, яка вже проводиться: цьогоріч "розморожене" будівництво нової школи у с. Кваси, кілька сіл отримали нові спортивні майданчики зі штучним покриттям, а школи нове обладнання. На підтвердження своїх слів Дмитро Андріюк вручив директору ЗОШ №2 сертифікат на отримання проектора і  проектувального екрану, а також комплекту спортивного устаткування для шкільної спортзали. Крім того двоє вчителів за особливі досягнення отримали відзнаки.

Не тільки голова адміністрації завітав на першовересневу лінійку. Його заступники Валерій Сабов та Юрій Бендак, керівник апарату Олена Кабаль також відвідали це свято у школах району.

Від імені голови райдержадміністрації вони вручили директорам шкіл сертифікати на отримання спортивного інвентарю, проектора і  проектувального екрану, обладнання кабінету біології.

Від імені обласної влади привітати учнів до Костилівської ЗОШ завітав заступник голови обласної ради Володимир Закурений, який вручив навчальному закладу сертифікат на обладнання кабінету математики.

Остання зміна сторінки: 02-09-2013 14:36