ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РДА

29 серпня у залі Районного будинку культури відбулось розширене засідання колегії управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Начальник управління Михайло Клементєв, проінформував присутніх про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2012-2013 навчальному році та  завдання на  2013-2014  навчальний  рік.

У роботі зазначеного форуму взяли участь члени колегії, міський, селищні та сільські голови профспілок працівників освіти, керівники та працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району, працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

На розширене засідання колегії, також завітали гості: голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов, голова районної ради Микола Беркела, представник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Катерина Когутич.

Очільники району привітали усіх учасників педагогічного форуму зі святом і побажали вагомих успіхів у благородній праці, міцного здоров’я, радості, добра, матеріального достатку, розумних школярів.

Молодим педагогічним працівникам, які цьогоріч вливаються у педагогічну родину, голови адміністрації та ради вручили подарункові набори.

Відзначили також, і кращих освітян району, а саме: грамотами районної державної адміністрації та ради, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

У ході роботи колегії визначено основні напрямки, за якими працюватимуть заклади освіти у новому навчальному році, а саме з урахуванням нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, які спрямовані на спільні зусилля органів управління освітою, науково-методичних служб за підтримки всього суспільства та держави щодо реалізації стратегічних напрямів розвитку освіти, подоланні наявних проблем та виконанні перспективних завдань.

Остання зміна сторінки: 30-08-2013 17:25