В Лузі відкриють молокопереробний цех

Під час проведення фестивалю-ярмарку “Гуцульська бриндзя” 8 вересня в сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі “Рахівська бринза” с. Луг, відбудеться відкриття цеху по переробці молока. З цього приводу 28 вересня, при голові райдержадміністрації Дмитру Андріюку  відбулася нарада по організації урочистого відкриття молокопереробного цеху. Участь у відкритті візьме голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида.

Кооператив в свій час в рамках грантової програми Проекту Аграрного Маркетингу виграв грант в сумі 25 тис. доларів США, на які було закуплено обладнання по переробці коров’ячого молока.

Крім цього, головою кооперативу М. Волощуком, додатково було закуплено обладнання для переробки овечого сиру на гуцульську бринзу. Сьогодні, кооператив має можливість закуповувати молоко від фермерських та особистих селянських господарств району. З цією метою, в смт. Ясіня, с.Чорна Тиса та с. Лазещина, відкрито заготівельні пункти по прийому молока. Кількість заготівельних пунктів з часом буде збільшуватись. Пропастеризоване молоко буде фасуватися в пакети та реалізовуватися для закладів освіти, медицини, а також, у роздрібній торгівлі.

Остання зміна сторінки: 29-08-2013 09:12