У районі триває ремонт комунальних доріг - 2

У продовження теми ремонту комунальних доріг населених пунктів району, інформуємо громадськість про те, що 28 серпня 2013 року заступником голови райдержадміністрації Юрієм Бендаком та начальником управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віктором Туроком було зроблений виїзд у с. Костилівка, с. Луг, с. Водиця та смт. Кобилецька Поляна.

У с. Костилівка проведено поточний ремонт вулиці Івана Франка на загальну суму 21,2 тис. грн. Це вулиця у присілку Вільховатий, яка веде до  майбутньої загальноосвітньої початкової школи, яка в даний час реконструюється.

Лужанська сільська рада провела поточний ремонт вулиці Подерей на суму 23,8 тис. грн. Соціальною значимістю цієї вулиці є те, що при паводках вона стає головним зв’язком з урочищем Грабля, а далі з селами Росішка Косівська Поляна та гірською дорогою до Рахова. На ній розміщено десятки дворогосподарств і греко-католицька церква.

Село Водиця із запланованих трьох доріг на даний час повністю закінчено на вулицях Ледяний та Гагаріна. В стадії завершення вулиця Виноградівська. Загальна сума виділених коштів становить 57,6 тис. грн., з яких освоєно 34,6 тис. грн.

Один з найкращих ремонтних робіт здійснила Кобилецькополянська селищна рада. За 62,5 тис. грн. було відремонтовано вулицю Добровольців – тут заасфальтовано 113 метрів дороги.

Ремонт комунальних доріг – це турбота в першу чергу про наше місцеве населення, покращення доступності до соціально важливих об’єктів в межах населеного пункту. Тому ця робота для райдержадміністрації й надалі буде серед пріоритетів, такі виїзди на місце будуть проводитися регулярно, про що будемо інформувати громадськість і надалі.

Управління економічного

розвитку і торгівлі райдержадміністрації