Актуальні проблеми наповнення бюджету обговорили в РДА

Враховуючи важливість та актуальність проблеми наповнення бюджету Пенсійного Фонду України, виконання рішень про стягнення коштів на користь ПФУ є пріоритетним напрямком в роботі органів Державної виконавчої служби.

За ініціативою відділу державної виконавчої служби Рахівського районного управління юстиції 28 серпня 2013 року при голові Рахівської районної державної адміністрації Дмитру Андріюку відбулася нарада з питань стягнення коштів з підприємств боржників району, які мають найбільшу заборгованість перед органами Пенсійного фонду України. Нараду проведено за участі начальника відділу ДВС Рахівського РУЮ Тулайлана Д.Д., представників управління Пенсійного фонду України у Рахівському районі та прокуратури Рахівського району. Також на нараду були запрошені керівники найбільших підприємств-боржників: ПП «Беркут  - ІЙК» с. Лазещина, ТОВ «Комет – АВ» с. Верхнє Водяне, КП «Рахівкомунсервіс», ТзОВ «Ясь-Пол» смт. Ясіня, ПМП «Іберус» смт. Ясіня, ВАТ «Конденсатор» м. Рахів, ДП «Конденсатор – Плюс» м. Рахів, ТОВ «АСТ» м. Рахів.

На нараді обговорили стан виконання виконавчих документів про стягнення коштів з цих підприємств, а також перспективи погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.

Остання зміна сторінки: 28-08-2013 16:32