Стихійній торгівлі приділяється значна увага

28 серпня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Валерію Сабову провели нараду по питанню ліквідації стихійних ринків у населених пунктах району.

Валерій Йосипович, зазначив, що це засідання не перше і необхідно продовжувати щоденну роботу по спостереженню району в цілому, на предмет стихійної торгівлі, негайно реагувати в разі її виникнення.

Наголосив про додаткову увагу, яка повинна приділятися стихійній торгівлі в місцях постійного її виникнення.

Присутнім було наголошено на тому, що в населених пунктах утворені робочі комісії з питань ліквідації стихійної торгівлі, які повинні щоденно відслідковувати вулиці, площі на предмет торгівлі в невизначених місцях, роз’яснювати населенню про заборону торгівлі, у разі ігнорування керуватись ст. 152 Адміністративного кодексу України „Про порядок благоустрою населених пунктів”, залучаючи дільничного інспектора міліції та представників інших служб району в компетенції яких є попередження та протидія виникненню стихійної торгівлі.

Остання зміна сторінки: 28-08-2013 17:57