![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
27 серпня голова району здійснив виїзний прийом громадян в одному з віддалених населених пунктів, а саме селищі Кобилецька Поляна.
Порушені в ході розмови з громадянами питання стосувались в основному виділення паливних дров по пільговій ціні малозабезпеченим громадянам, а також щодо заміни аварійних стовпів, забезпечення медикаментами пільгової категорії населення тощо.
Проте, найбільше мешканців Кобилецької Поляни цікавило питання відведення води з автодороги, яка не тільки перешкоджає нормальному проїзду транспорту, а й затоплює підвальні приміщення громадян та забруднює воду в колодцях.
Голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк поставив на особистий контроль висловлені на прийомі питання.
Остання зміна сторінки: 28-08-2013 12:39