Проаналізували стан готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації

14 серпня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Комісією були  розглянуті два питання: про стан готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації у пожеженебезпечний період 2013 року; про виділення палива з районного резерву матеріально-технічних засобів для забезпечення заходів з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Юрій Бендак довів до членів комісії інформацію про засідання обласного оперативного штабу з координації дій щодо попередження надзвичайних ситуацій у літньо-осінній період 2013 року. Штабом було проаналізовано ситуацію в області і покладено ряд завдань райдержадміністраціям, обласному управлінню лісового та мисливського господарства, лісофондоутримувачам та управлінню ДСНС України у Закарпатській області.

10 серпня була надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Згідно повідомлення обласного гідрометеорологічного центру відбулося зниження пожежної небезпеки до 1-2 класу. В другій половині серпня та на протязі вересня можливі періоди з достатньо високою температурою.

У період виникнення надзвичайно високого (5 класу) пожежної небезпеки вирішили вводити тимчасові обмеження на відвідування населенням, туристичними групами лісів і в’їзд до них транспортних засобів.

Забезпечити посилений моніторинг ситуацій з пожежами у природних екосистемах та оперативне реагування силами та засобами підпорядкованих підрозділів для запобігання можливих надзвичайних ситуацій на території області, пов’язаних із пожежною небезпекою.

Щодо виділення палива з районного резерву матеріально-технічних засобів проінформував в.о. начальника ДПРЧ –3 м. Рахів управління ДСНС України у  Закарпатській області Олексій Фомічов. Доповів членам комісії про те, що на ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі в ур. Сухий звір с. Луг з 6 серпня по 13 серпня було здійснено 8 виїздів. Практично був використаний весь резерв палива, тому ДПРЧ –3 м. Рахів звернулася листом до голови райдержадміністрації з проханням надати допомогу паливом для державних пожежно-рятувальних підрозділів управління ДСНС України у Закарпатській області, які розташовані на території району.

За рішення виділити паливо ДПРЧ –3 м. Рахів управління ДСНС України у  Закарпатській області члени комісії проголосували одноголосно.

Остання зміна сторінки: 15-08-2013 16:53