Підготовка до "Гуцульської бриндзі" триває

14 серпня при заступнику голови РДА Юрію Бендаку відбулась нарада із підприємцями району стосовно ходу підготовки до обласного фестивалю "Гуцульська бриндза".

- Щорічно фестиваль-ярмарок відвідує понад 10 тисяч гостей з різних країн світу. Враховуючи численність відвідувачів та гостей свята, даний захід є  чудовою можливістю налагодити контакти та подальшу співпрацю із зацікавленими сторонами, зауважив Юрій Бендак.

Окрему увагу звернув заступник очільника РДА і на те, що розвиток туристичної галузі є одним із пріоритетних напрямків розвитку країни та краю, визначених дорученням Глави держави. Тому розвиток туризму на Закарпатті має бути комплексним і добре організованим процесом, враховуючи і те, що він на постійному контролі Президента України.

Тому, враховуючи підвищений інтерес населення до гастрономічного та етнографічного туризму, державна адміністрація запропонувала представникам туристичної галузі району долучитись до популяризації цього фестивалю.

Начальник відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі РДА Дмитро Рущак у своїй доповіді наголосив, що популяризація туристичного потенціалу району на регіональних, загальноукраїнських та міжнародних спеціалізованих заходах відіграє дедалі більше значення для розвитку економіки, яка стрімко інтегрується у загальноукраїнську та європейську індустрію. Це дає змогу створити позитивний іміджу району, збільшити туристичні потоки, підвищити інформованість населення інших країн про економічні та туристичні можливості району, покращує як фінансовий стан суб’єктів туристичної галузі так і соціально-економічне становище району загалом.

Крім того щороку, вже традиційно, у вересні Рахівський район бере участь у міжнародній туристичній виставці-ярмарці «Тур’євроцентр-Закарпаття». Не проходить дана виставка і без участі суб’єктів туристичної діяльності району. За участь у міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2012» учасників від Рахівського району нагороджено дипломом та почесними грамотами, що говорить про визнання внеску Рахівського району у комплексний розвиток туристично-рекреаційної сфери області.

Рахівська РДА вже має чималий досвід участі у всеукраїнських та міжнародних виставках і фестивалях. Позитивно для іміджу району відзначилось представництво на виставках у м. Харків, м. Будапешт (Угорщина), де члени постійної комісії з питань розвитку туризму та рекреації презентували інвестиційні можливості і перлини рідного краю. Тоді участь у презентації Рахівського району взяли понад 40 представників різних сфер бізнесу: готельного, рекреаційного, представники місцевої влади та посольства України в Угорщині.

Остання зміна сторінки: 14-08-2013 17:59